Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego mieszczącego się w Miasteczku Wilanów po odbiór balonów napełnianych helem. Oferujemy balony z helem gumowe, foliowe, balony cyfry, z postaciami z bajek i wiele innych.

BALONY

Balony są doskonałą dekoracją każdej uroczystości. Robią wrażenie zarówno na dzieciach jak i dorosłych. Szczególnie dużą popularnością cieszą się balony z helem.  Nasze kompozycje balonowe dodadzą charakteru każdej uroczystości zarówno urodzinom, wieczorom panieńskim czy na baby shower. Jeśli masz problem z wyborem balonów, zajrzyj do naszej zakładki zestawy balonów. Posiadamy tam już gotowe bukiety balonów w różnych kolorach które możemy napełnić helem. 

Balony z helem utrzymują się od kilku dni do tygodni. Ważne jest aby były przechowywane w odpowiednich warunkach. Temperatura pokojowa, wilgotność i nasłonecznienie mają bardzo duży wpływ na czas ich unoszenia się i ryzyko pęknięcia. Każdy balon lateksowy jest przez nas uszczelniany specjalnym żelem dzięki któremu balony po napełnieniu helem dłużej się utrzymują. Pamiętajmy że balony są delikatne i każde ich ściskanie, szarpanie, ciągnięcie może spowodować pękniecie.

Nasz sklep z balonami może pochwalić się różnorodną, bogatą ofertą balonową.

Posiadamy balony gumowe w różnych kolorach i wzorach, pastelowe i metalizowane. Korzystamy głównie z balonów Party Deco Strong które cieszą się dużą wytrzymałością. Posiadamy balony również firmy Gemar i Qualatex. 

Dużą popularnością cieszą się u nas balony z konfetti.  Ich czas unoszenia się jest dodatkowo skrócony z powodu konfetti które obciąża balon, ale efekt ich po napełnieniu powietrzem lub helem zachwyci każdego. Posiadamy konfetti w różnych kolorach: złotym, różowym, błękitnym, srebrnym. Nasz bukiet z balonów z nimi będzie wyglądał wyjątkowo.  

Dzieci najczęściej wybierają balony z postaciami z bajek. Wśród najczęściej wybieranych są balony z Psiego Patrolu, balony z Krainy Lodu, balony Supermana, Świnki Peppy, Myszka Miki. 

W naszej ofercie są również balony tematyczne. Nasze balony z helem w kształcie jednorożca lub dinozaura zachwycą niejednego miłośnika. 

Nie może oczywiście zabraknąć, najczęściej kupowanych balonów foliowych cyfr. Balon foliowy cyfra z helem gości praktycznie na każdych przyjęciach urodzinowych. Posiadamy cyfry w różnych kolorach: złotym, srebrnym, różowym, niebieskim, rose gold oraz tęczowe.

 U nas znajdziesz balony na każdą uroczystość. Nasze realizacje znajdziesz w zakładce balony z helem Wilanów lub na Facebooku. Balony i dekoracje urodzinowe można odebrać na Branickiego 10 Warszawa Wilanów. Serdecznie zapraszamy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl